پنجره UPVC وین تک

پنجره UPVC وین تک نسل جدید پروفیل هایی است که در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با ویژگی های منحصر به فرد خود نیاز ساختمان های امروزی را پاسخ می دهد. گروه تولیدی ساتیا وین با توجه به مزایای این نوع پنجره تولید آن را در دستور کار خود قرار داده است.

شما می توانید برای خرید پنجره UPVC وین تک به مجموعه ساتیا وین مراجعه کرده و با توجه به ابعاد مورد نیاز خود محصول را سفارش دهید.

  پنجره UPVC وین تک  

ویژگی پنجره UPVC وین تک

پنجره UPVC وین تک از ماده پلیمری UPVC ساخته می شود. تولیدکنندگان با توجه به خواص فوق العاده این ماده آن را در تولید درب و پنجره های مقاوم به کار می گیرند. استحکام پنجره های UPVC یکی از ویژگی هایی است که موجب شده خریداران به تهیه این محصول راغب شوند.

دومین ویژگی محصول آن است که قابلیت نصب شیشه چند جداره بر روی آن وجود دارد. شیشه های دوجداره و سه جداره مزایای زیادی داشته که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

از دیگر ویژگی های پنجره UPVC وین تک آن است که می توان آن را در ابعاد مختلف به تولید رساند. رنگ این محصول به طور معمول سفید است. دلیل آن استفاده از مواد اولیه شفاف و سفید می باشد. هر چقدر سفیدی پروفیل بیشتر داشته باشد کیفیت مواد استفاده شده بالاتر است.

پنجره های UPVC ساخت برند وین تک سازگار با محیط زیست هستند. این محصولات استاندارد های جهانی را کسب کرده است. پنجره هایی از نوع TPV که به آسانی قابل بازیافت می باشند. در تولید انواع پروفیل UPVC از استابلایزرهای بر پایه کلسیم زینک استفاده می شود. این مسئله کمک می کند که کمترین آسیب به محیط زیست وارد شود.

  پنجره UPVC وین تک  

مزایای استفاده از درب و پنجره های وین تک

استفاده از پنجره UPVC وین تک مزایای بسیاری دارد که موجب شده طراحان دکوراسیون داخلی و خارجی از این نوع پنجره استقبال کنند. در زیر به برخی از مزایای آن اشاره خواهد شد:

  • پنجره وین تک عایق حرارت می باشد. این نوع پنجره نارسانا بوده و حرارت را منتقل نمی کند. به این ترتیب از هدر رفت انرژی جلوگیری خواهد کرد. به کارگیری این پنجره تاثیر مشهودی در بهینه سازی مصرف انرژی دارد و در فصل های مختلف مانند یک عایق حرارتی عمل می کند.
  • پنجره وین تک نسوز می باشد و در برابر حرارت بسیار بالا از خود مقاومت نشان می دهد. بنابراین به هیچ عنوان امکان شعله ور شدن آن وجود ندارد.
  • پنجره UPVC وین تک در برابر تابش آفتاب و سایر تغییرات وجوی نیز استقامت بالایی دارد. به این ترتیب اشعه UV و باران های اسیدی تغییری در آن ایجاد نمی کند. از این نوع پنجره می توان در مناطق خشک و کویری و گرم و مرطوب جنوب ایران به خوبی استفاده کرد.
  • پنجره وین تک عایق صوتی نیز می باشد. در ساختمان سازی امروز ایجاد عایق صوتی از اهمیت بالایی برخوردار است. بر روی پروفیل پنجره وین تک می توان انواع شیشه های دوجداره و سه جداره را نصب کرد و عایق صوتی فوق العاده ای را به وجود آورد.
  • در درزبند پنجره UPVC وین تک لاستیک وجود دارد به این ترتیب گرد و خاک و آب باران به داخل نفوذ نمی کند. از طرف دیگر وجود شیارها و دریچه های تخلیه کمک می کند که آب باران به آسانی تخلیه شود.
  • تنوع طرح و رنگ پنجره وین تک بالا است. در حال حاضر علاوه بر پروفیل های سفید رنگ، پروفیل لمینت طرح چوب نیز تولید می شود. همچنین امکان نصب انواع یراق آلات بر روی این پنجره وجود دارد.
 

نحوه خرید پنجره UPVC وین تک

پنجره UPVC وین تک نصب سریع و آسانی دارد. به همین دلیل زمان اجرای پروژه را کاهش می دهد. گروه تولیدی ساتیا وین علاوه و بر تولید و عرضه انواع درب و پنجره های UPVC دوجداره ساده و کرکره ای نصب آن را هم به عهده خواهد گرفت. به این ترتیب بدون دغدغه و نگرانی می توان این محصول را تهیه کرد و نصب آن را به این گروه تولیدی سپرد. این مجموعه امکان تعویض درب و پنجره های قدیمی چوبی، آهنی را با پنجره UPVC را نیز بدون ایجاد کمترین خرابی فراهم کرده است.

برای خرید پنجره UPVC وین تک می توان به مجموعه تولیدی ساتیا وین مراجعه کرد. این گروه تولیدی انواع برندهای معروف بازار مانند پنجره وین تک، پنجره هافمن، پنجره ویستا بست را نیز تولید می کند و با بهترین قیمت عرضه خواهد کرد. عوامل مختلفی در قیمت محصولات اثرگذار است. از جمله این موارد می توان به نوع پروفیل، وزن محصول، ابعاد آن و جنس شیشه اشاره کرد.

گروه تولیدی ساتیا وین علاوه بر تولید پنجره های چند جداره، درب و پنجره UPVC با شیشه دکوراتیو را نیز تولید می کند. بنابراین می توان برای تهیه انواع محصولات با کیفیت بالا و قیمت منصفانه به این مجموعه در تهران مراجعه کرد.

 

جهت دریافت قیمت و مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با ساتیا وین تماس با ساتیا وین
کاتالوگ پنجره UPVC وین تک WINTECH