مزایای پنجره دوجداره چیست؟

اگر می‌خواهید مزایای شیشه دوجداره را بدانید. پنجره‌های دو جداره به‌طور خاص برای کاهش اتلاف حرارت از خانه‌ها و ساختمان‌ها طراحی شده‌اند. چنانچه نوع دو جداره عایق بیشتری نسبت به نوع تک جداره ایجاد می‌کنند.

شیشه دوجداره به معنای محیطی گرمتر در زمستان است.

شیشه دوجداره برای عایق‌کاری عالی است، همچنین می‌تواند به جذب گرمای طبیعی و ذخیره آن در زمستان کمک کند. این یک راه عالی برای عایق نگه داشتن خانه شما در ماه‌های زمستان است.

محیطی گرمتر در زمستان
صرفه‌جویی در هزینه انرژی

شیشه دوجداره می تواند به معنای صرفه‌جویی در هزینه انرژی باشد

بعد از نصب پنجره‌های دوجداره انرژی کمتری برای گرم کردن یا خنک کردن یک اتاق مصرف می‌شود که این امر منجر به کاهش قبض انرژی و صرفه‌جویی در هزینه می‌شود. افزودن لایه‌های بیشتر لعاب باعث افزایش سطح عایق و صرفه‌جویی در هزینه بیشتر می‌شود.

در تابستان خنک تر باشید

پنجره‌های دوجداره می‌توانند برخی از اشعه‌هایی را که در روزهای گرم تابستان از پنجره‌ها می‌آیند به دام بیندازند و باعث خنک‌تر شدن اتاق شما شوند. این بدان معناست که به تهویه مطبوع کمتری نیاز است.

صرفه‌جویی در هزینه انرژی
ایمنی بالا با پنجره upvc

شیشه دوجداره می تواند ایمنی را افزایش دهد

ساختار پنجره‌های دوجداره به گونه‌ای است که ایمنی خانه شما افزایش می‌یابد. شکستن آنها سخت‌تر است و محکم‌تر از سایر پنجره ها آب بندی می شوند.

شیشه دوجداره می‌تواند رطوبت را کاهش دهد

پنجره‌های دوجداره میزان رطوبت را کاهش می‌دهند، زیرا درزگیر هوای موجود در آن از ایجاد رطوبت جلوگیری می‌کند. سایر پنجره‌ها اغلب اجازه می‌دهند رطوبت ایجاد شود که باعث ایجاد کپک بر روی شیشه‌های پنجره می‌شود.

ایمنی بالا با پنجره upvc
کاهش صدا با پنجره upvc

 

شیشه دوجداره می تواند صدا را کاهش دهد

وجود شیشه دوجداره موجب به وجود آمدن صدای کمتر و خانه ساکت‌تر می‌شود. اگر در کنار یک خیابان شلوغ یا در یک منطقه پر سر و صدا زندگی می‌کنید، پنجره‌های دوجداره برای شما بسیار مهم است.

جهت دریافت قیمت و مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با ساتیا وین

تماس با ساتیا وین