علت خرید درب و پنجره UPVC چیست؟

زندگی مدرن امروزی و سکونت در شهرهای بزرگ و پر سروصدا باعث گردیده تا استانداردها و مصالح اولیه ساخت و ساز تغییر کند. از جمله مهمترین مواردی که در همین راستا دچار دگرگونی گردیده است ساخت درب و پنجره های ضد صدا از جنس UPVC می باشد. در زمان های نه چندان دور تر مردم از چوب، آهن و یا آلومینیوم برای ساخت درب و پنجره های ساختمان ها استفاده می کردند. اما هر یک از این مواد با تمام خوبی هایی که در آنها بود ضعف هایی نیز در کاربرد و نگهداری داشتند. به عنوان مثال چوب باید مدام برای جلوگیری از موریانه زدن پوشش دهی می شد. آهن ها نیز در اثر رطوبت زنگ می زدند و شکل و خاصیت خود را از دست می دادند. تا اینکه محصولی جدید که ترکیبی از پلاستیک فشرده و مقاوم PVC با روکش هایی از فولاد گالوانیزه بودند برای استفاده در ساخت درب و پنجره UPVC وارد بازار گردید.

 

خرید درب و پنجره UPVC

 

خواص ویژه درب و پنجره UPVC کدامند؟

با خرید درب و پنجره UPVC و نصب آنها در ساختمان ها می توانید از خواص فوق العاده آنها به شرح زیر استفاده نمایید.

  • کم هزینه و به صرفه تر از درب و پنجره های قدیمی تر هستند.
  • مقاومت و استحکام آنها بسیار بیشتر از درب و پنجره های دیگر مدل ها است.
  • در برابر آتش و حرارت مقاوم تر هستند.
  • تا میزان 70 درصد عایق صدا هستند.
  • با خرید درب و پنجره UPVC و نصب آن عایق بسیار خوب حرارتی بین محیط درون و بیرون ایجاد می گردد. بدین ترتیب هزینه های گرمایش و سرمایش محیط بسیار کاهش پیدا می کند.
  • می توان از درب و پنجره پی وی سی دوجداره کرکره ای برای کنترل میزان نور ورودی استفاده نمود. بدین ترتیب زیبایی و بهداشت بالاتری از پرده های معمولی که قبلا” بر روی پنجره ها قرار می گرفت ایجاد می گردد. زیرا پرده کرکره ای در این مدل بین دوجداره شیشه در محیط کاملا” ایزوله قرار دارد.
  • می توان برای ایجاد طرح زیبا و دکوری در ساخت درب و پنجره UPVC از شیشه های دکوراتیو در آنها استفاده کرد. با خرید درب و پنجره UPVC با شیشه دکوراتیو می توانید طرح های متنوع و زیبا برای نمای کار و محل نصب استفاده نمایید.
  • عمل نصب این درب و پنجره ها بسیار ساده و سریعتر از مدل های دیگر است. پس از خرید درب و پنجره UPVC می توانید با کمترین هزینه و تخریب آنها را جایگزین درب و پنجره های قدیمی نمایید.
  • این درب و پنجره ها را می توان در مدل های حرکتی و باز و بسته شونده متفاوتی طراحی و نصب نمود. تنوع یراق آلات مربوط به لولا های حرکت و قفل و دستگیره های با چند حالت متفاوت عملکرد در درب و پنجره های UPVC بیشتر از مدل های درب و پنجره قدیمی است.
  • با خرید درب و پنجره UPVC و نصب آن در ساختمان ها دیگر نیاز به نگهداری و سرویس یا رنگ کاری در آنها ندارید. این گونه از درب و پنجره ها را می توان با خیال راحت نصب نمود و سالیان درازی از آنها استفاده کرد.

 

خرید درب و پنجره UPVC

 

موارد استفاده درب و پنجره های UPVC:

با خرید درب و پنجره UPVC می توانید از نمای زیبایی حاصل از قرار گیری آنها برخوردار گردید. این درب و پنجره ها را می توان در طرح ها و اشکال متفاوت و با ابعاد قابل تغییر طراحی و تولید نمود.

با خرید درب و پنجره UPVC همچنین می توانید از شیشه های دو یا چند جداره قابل نصب در آنها استفاده نمایید. وجود این امکان برای کاهش هزینه های مصرفی انرژی در ساختمان ها بسیار با اهمیت است. امروزه در صنعت ساختمان شهرداری ها سازندگان ساختمان ها را موظف کرده اند تا ضریب حفظ و کنترل انرژی و ممانعت از هدر رفت آن را در ساخت رعایت نمایند. این کنترل هدر رفت ممکن نمی تواند باشد مگر اینکه در ساخت از درب و پنجره های UPVC با شیشه های حداقل دوجداره استفاده گردد.

بنابراین سازندگان و خریداران واحد های مسکونی ترجیح می دهند از درب و پنجره UPVU   استفاده کنند. همچنین ضریب امنیت این درب و پنجره ها در برابر فشار و ضربه بالاتر از مدل های قبلی است.

 

 

خرید درب و پنجره UPVC

 

نحوه خرید درب و پنجره UPVC چگونه است؟

برای سفارش دادن و خرید درب و پنجره UPVC بهتر است ابتدا با کارشناسان سازنده اینگونه از لوازم مشورت گردد. سپس با مشخص شدن نوع ، اندازه و جنس مورد نیاز در ساخت طرح های متفاوت ظاهری و رنگ بندی های آن نیز توسط تیم طراحی با خریدار هماهنگ شده و عمل ساخت و سپس نصب آنها با سرعت و دقت بالا انجام می گردد.

 در همین راستا گروه تولیدی ساتیا وین با سالها تجربه و تخصص و با پشتوانه دانش فنی و متخصصین کارآزموده خود یکی از معتبر ترین سازندگان درب و پنجره UPVC در کشور می باشد. شما می توانید به سادگی و سرعت تمام تمامی مدل های درب و پنجره UPVC با برند های مشهوری همچون وین تک، ویستابست، هافمن و بسیاری از انواع دیگر را از گروه تولیدی ساتیا وین خریداری و سپس با خیال راحت در ساختمان خود نصب نمایید.

 

جهت دریافت قیمت و مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با ساتیا وین

تماس با ساتیا وین