مقایسه پنجره UPVC با پنجره های آلومینیومی و چوبی

آیا شما هم به دنبال خرید انواع درب و پنجره UPVC هستید؟ حتما می دانید که در حال حاضر مدل های بسیار زیادی از این محصول در بازار موجود بوده و هر کدام از این مدل ها نیز یک سری ویژگی های خاص و کلیدی را در خود جای داده اند. به صورت کلی، انواع درب و پنجره در مدل های دیگری هم در بازار به فروش می رسند. یعنی انواع درب و پنجره UPVC تنها محصولات موجود در بازار های داخلی ایران به حساب نمی آیند. از جمله دیگر مدل های رایج درب و پنجره می توان به درب و پنجره آلمینیومی یا چوبی اشاره کرد. امروز ما قصد داریم تا به مقایسه درب و پنجره UPVC با پنجره های آلومینیومی بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

مقایسه پنجره UPVC با پنجره های آلمینیومی و چوبی

بررسی ویژگی های درب و پنجره UPVC

بیایید تا کارمان را با مقایسه درب و پنجره UPVC با پنجره های آلومینیومی و چوبی شروع کنیم. اولین قسمت از امروز ما در مقایسه درب و پنجره UPVC با پنجره های آلومینیومی و چوبی قصد داریم تا این محصولات را با هم مقایسه کنیم.  مربوط به محصولات یو پی وی سی است. درب و پنجره UPVC به عنوان یکی از جدیدترین و قوی ترین مدل های درب و پنجره به حساب می آید. این محصول نه تنها زیبایی زیادی دارد، بلکه عایق فوق العاده ای بوده و شما با خیال راحت می توانید آن را در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار دهید. به صورت کلی، این مدل از انواع درب و پنجره طول عمر زیادی داشته و شما با خیال راحت می توانید آن را در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار دهید.

درب و پنجره UPVC مقاومت زیادی در برابر حرارت داشته و با استفاده از آن شما می توانید خانه خود را در برابر آسیب های محیطی همچون آتش مقاوم نمایید. جدا از این مسئله، این محصول می تواند در برابر خوردگی و پوسته پوسته شدن هم مقاوم باشد. جالب است بدانید که این ویژگی باعث شده تا این محصول در محیط های مرطوب هم به راحتی مورد استفاده قرار گیرد. جدا از این مسئله، این محصول می تواند در برابر تغییرات دمایی داخلی و خارجی خانه هم مقاوم باشد.

هزینه ای که شما باید برای خرید درب و پنجره UPVC پرداخت کنید نسبتا بالا تر از دیگر مدل های درب و پنجره می باشد. ولی به خاطر داشته باشید که این محصول ارزش مبلغی که برایش پرداخت می کنید را دارد. همین مسئله هم باعث شده تا استفاده از مدل ها و ساختار های مختلف این محصول در موقعیت های مختلف به مسئله ای مهم رایج شود.

 

 

مقایسه پنجره UPVC با پنجره های آلمینیومی و چوبی

 

بررسی ویژگی های درب و پنجره آلومینیومی

دومین قسمت مقایسه درب و پنجره UPVC با پنجره های آلومینیومی و چوبی  مربوط به محصولات آلومینیومی می باشد. حال که با انواع درب و پنجره UPVC آشنا شدیم، بیایید تا به سراغ درب و پنجره آلومینیومی برویم. انواع درب و پنجره آلومینیومی به عنوان یکی از قدیمی ترین مدل های درب و پنجره به حساب می آیند. این محصولات که تنوع مدلی زیادی دارند، در پروژه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. به خاطر داشته باشید که این محصول فوق العاده می تواند در هر رنگی که شما دوست دارید به فروش برسد.

ولی متاسفانه محصولات آلومینیومی در برابر آسیب های محیطی خیلی مقاوم نیستند. یعنی مدل ها و ساختار های مختلف درب و پنجره آلومینیومی می توانند در اثر رطوبت پوسته پوسته شوند و یا اینکه آسیب های جدی ببیند. همین مسئله هم باعث شده تا استفاده از این محصول خیلی رایج نباشد. در ضمن، هزینه ای که شما باید برای تهیه این وسیله پرداخت کنید گاهی اوقات تا حد قابل توجهی افزایش پیدا می کند.

مقایسه پنجره UPVC با پنجره های آلمینیومی و چوبی

بررسی ویژگی های درب و پنجره چوبی

سومین قسمت مقایسه درب و پنجره UPVC با پنجره های آلومینیومی و چوبی  مربوط به محصولات چوبی است. درب و پنجره چوبی آخرین محصولی است که ما قصد بررسی آن را داریم. به خاطر داشته باشید که این مدل از انواع درب و پنجره، به شدت زیبا بوده و شما می توانید آن را در موقعیت های مختلف به کار گیرید. بر خلاف درب و پنجره آلومینیومی و یو پی وی سی، این محصولات در برابر دما و آتش هیچ مقاومتی ندارند. یعنی در صورت آتش سوزی، این محصول می تواند به بیشتر شدن آسیب وارده به ساختمان کمک کند. همین مسئله هم باعث شده تا استفاده از آن در برخی از مواقع رایج شود.

 

کلام آخر

همانطور که در مقایسه درب و پنجره UPVC با پنجره های آلومینیومی و چوبی  مشاهده کردید، هر کدام از این محصولات یک سری ویژگی های خاص دارند. در نهایت، اگر شما هم به دنبال خرید انواع درب و پنجره UPVC هستید، حتما باید خدمات بهترین تیم های فعال در این زمینه را به کار گیرید. با خرید از بهترین فروشگاه های ایرانی فعال در این زمینه، شما می توانید بیشترین بازدهی ممکن را نیز دریافت نمایید. گروه ساتیا وین یکی از شناخته شده ترین مجموعه های ایرانی فعال در زمینه طراحی و ساخت درب و پنجره UPVC به حساب می آید. این مجموعه خدماتش را با بهترین سطوح کیفیتی و قیمتی تولید کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد.

 

جهت دریافت قیمت و مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با ساتیا وین

تماس با ساتیا وین