در مطلب لیست قیمت درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی UPVC بطور کامل پرداختیم اما در این مطلب اختصاصا به قیمت درب و پنجره دوجداره با پروفیل های درجه یک هافمن Hofmann می پردازیم.

توضیح اینکه قیمت ها با نصب در محل (تهران و اکثر شهرها)، شیشه، گالوانیزه 1.25 هافمن می باشد.

قیمت پنجره های دوجداره هافمن، به عواملی مانند تعداد پنجره ها، ابعاد آن‌ها، نوع پنجره (بازشو، ثابت، کشویی و غیره) و موارد دیگر بستگی دارد. بنابراین، بهتر است بصورت شبانه روزی با شماره 09124873294 بهنام بخشایش تماس بگیرید و قیمت ساخت و نصب پنجره های دوجداره هافمن را برای پروژه خود دریافت کنید.

قیمت پنجره دوجداره وین تک

پنجره دوجداره تک حالته هافمن | یک در یک

قیمت : 3.200.000 تومان

قیمت پنجره دوجداره وین تک دو حالته

پنجره دوجداره دو حالته هافمن | یک در یک

قیمت : 3.600.000 تومان

قیمت پنجره دوجداره کشویی وین تک

پنجره دوجداره کشویی تک ریل هافمن | 150 در 150

قیمت : 5.900.000 تومان

قیمت پنجره دوجداره کشویی جفت ریل وین تک

پنجره دوجداره جفت ریل هافمن | 150 در 150

قیمت : 6.850.000 تومان

قیمت درب UPVC وین تک

درب سویچی UPVC هافمن | 80 در 200

قیمت : 3.200.000 تومان

چرا هافمن ؟

در مورد دلایلی که برای خرید پنجره های دوجداره با پروفیل هافمن وجود دارد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

عایق حرارتی بالا: پنجره های دوجداره با پروفیل هافمن دارای عایق حرارتی بالایی هستند که می‌تواند به کاهش هزینه‌های گرمایش و سرمایش در فصول سرد و گرم کمک کند.

عایق صوتی: پنجره های دوجداره با پروفیل هافمن دارای عایق صوتی بالایی هستند که می‌تواند به کاهش نویزهای خارجی و افزایش راحتی در داخل منزل کمک کند.

مقاومت در برابر رطوبت و گرد و خاک: پنجره های دوجداره با پروفیل هافمن مقاوم در برابر رطوبت هستند که به کاهش خطر ایجاد مشکلات ناشی از رطوبت در داخل منزل کمک می‌کند.

ظاهر زیبا و جذاب: پنجره های دوجداره با پروفیل هافمن ظاهر زیبا و جذابی دارند که می‌تواند به بهبود ظاهر خارجی و داخلی منزل کمک کند.

افزایش ارزش ملک: نصب پنجره های دوجداره با پروفیل هافمن می‌تواند به افزایش ارزش ملک شما کمک کند.

در کل، پنجره های دوجداره با پروفیل هافمن به دلایل فوق باعث بهبود شرایط زندگی در داخل منزل می‌شوند و با توجه به مزایایی که در بالا ذکر شد، می‌توانند یک انتخاب مناسب برای منزل شما باشند

تعویض درب و پنجره دوجداره UPVC در محل

تجهیزات و بخش های مختلف هر ساختمان و خانه ای به مرور زمان قدیمی و کهنه می شوند و به بازسازی، تعمیر و یا حتی تعویض احتیاج دارند. در و پنجره های خانه نیز از این قاعده مستثنی نیستند. با گذشت زمان و در اثر مجاورت در و پنجره ها با رطوبت، باد و باران، انواع آلودگی ها و … این بخش دچار خرابی می شود و باید برای جلوگیری از ایجاد آزار و اذیت و همچنین خرابی ظاهر محیط به فکر تعویض پنجره قدیمی باشید.
تعویض در و پنجره همواره در ذهن ما با تخریب و بنایی همراه است و همین می تواند باعث شود تا به تعویض در و پنجره به صورت جدی فکر نکرده و به دلیل نگرانی بابت زمانبر، هزینه بر بودن یا مشکلات متعدد تخریب از خیر تعویض پنجره قدیمی بگذرید.
اما در این میان راه حل های مناسبی نیز وجود دارند و به کمک این راهکارها و روش ها میتوان هم در و پنجره های قدیمی را تعویض کرد و هم نگرانی چندانی بابت مشکلات احتمالی ناشی از این تعویض نداشت.

پنجره قدیمی می تواند با خود مسائل و مشکلات مختلفی را به همراه داشته باشد. شاید اولین مشکلی که پنجره قدیمی و شاید خراب برای شما ایجاد کند تاثیر بر زیبایی ظاهر محیط است. قطعا در و پنجره ی قدیمی شما که سالهاست وظیفه ی خود را انجام داده و مدت هاست که عمر خود را کرده، حالا خسته تر از آن است که بتواند مثل روز اول زیبا و متناسب باشد. از طرفی دیگر پنجره ی کهنه ی شما توان مقابله با هوای گرم و سرد را نداشته و به راحتی می تواند باعث هدر رفتن انرژی و در پی آن هدر رفت هزینه و سرمایه نیز بشود.
یکی دیگر از مواردی که می تواند به عنوان یک دغدغه در استفاده از پنجره های قدیمی به حساب آید، عایق صدا نبودن این محصول است. پنجره های قدیمی که چند جداره نبوده و از ساختار عایق و مناسبی بهره مند نیستند نمی توانند در مقابل ورود یا خروج سروصدا مانع خوبی باشند و همین امر می تواند باعث از بین رفتن آسایش شما شود.
مشکلات در و پنجره قدیمی به این چند مورد خلاصه نمی شوند، اما آنچه مهم تر از شمردن این مشکلات است پیدا کردن راه حلی برای آنها است. شاید ابتدای امر به فکر تعمیر در و پنجره باشید اما باید بدانید تعمیر در و پنجره فقط در مواردی که مشکلات جزئی مربوط به یراق آلات و مواردی از این دست وجود داشته باشد کاربردی است. حال که به دنبال راه حلی اصولی هستید تا به طور کلی شما را از دردسرهای پنجره قدیمی رها سازد باید به فکر تعویض آن باشید.
خوب است بدانید تعویض پنجره قدیمی به خودی خود راه حل نیست بلکه تعویض پنجره قدیمی با محصولی مناسب و کاربردی است که راه حلی مناسب به حساب می آید. نکته ی مهم در تعویض پنجره قدیمی انتخاب محصول باکیفیت است اما پنجره با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟

عایق بودن در و پنجره :
یکی از خصوصیات مهم در و پنجره مرغوب و باکیفیت عایق بودن آن است. در زمان انتخاب در و پنجره و تعویض پنجره ی قدیمی از گزینه های مناسب در و پنجره های دو یا سه جداره هستند که می توانند نقش عایق را به خوبی و درستی اجرا کنند.
وجود 2 یا 3 جداره شیشه در ساختار این محصول باعث می شود تا هم عایق سروصدا و هم سرما و گرما باشد. البته وجود گاز آرگون پس از ایجاد خلا در فضای بین شیشه ها آن هم به درستی و به صورت دقیق و همچنین توسط افراد و ابزار حرفه ای خود نقش مهمی در ساخت در و پنجره هایی با کارایی ویژه دارند.
از طرفی دیگر در ساختار بسیاری از در و پنجره های دو جداره و سه جداره از پروفیل استفاده می شود. در صورتی که کیفیت پروفیل کاربردی مناسب و در سطح مطلوبی باشد این بخش نیز می تواند به تقویت خاصیت عایق در و پنجره کمک کند.
مقاوم در برابر ورود گرد و غبار :
علاوه بر تمام این موارد در و پنجره های دو و سه جداره در مقابل ورود آلودگی و ذرات گرد و غبار نیز مانع خوبی به حساب می آید. جلوگیری از ورود چنین مواردی به داخل محیط، احتیاج به درزبندی در و پنجره با دقت بالایی دارد. استفاده از لاستیک های مناسب در ساخت در و پنجره باکیفیت یکی از مواردی است که باعث می شود در و پنجره شما قدرت بیشتر و عملکرد بهتری به عنوان یک عایق داشته باشد.
نوع پروفیل استفاده شده در پنجره :
یکی دیگر از خصوصیات پنجره دو جداره و سه جداره با پروفیل upvc که باعث می شود هر کسی تمایل به تعویض پنجره قدیمی با این محصول داشته باشد، مقاومت بالای پروفیل به کار رفته در این محصول است. پروفیل upvc می تواند در مقابل تغییرات آب و هوایی، قرار گرفتن در مجاورت رطوبت و باران و مواردی از این دست و همچنین آلودگی های محیطی این در و پنجره را از تغییر و خرابی نجات دهد. از طرفی دیگر این نوع پروفیل در مقابل گرما و حتی آتش سوزی می تواند مقاومت خوبی نشان دهد و باعث گسترش آتش نمی شود.

زمانی که شما تصمیم به تعویض پنجره قدیمی می گیرد باید نکات و جزئیات مهمی را در نظر داشته باشید. این نکات به شما در انتخاب و خرید محصول کاربردی کمک می کند.
اندازه گیری درست
باید توجه داشته باشید هنگام تعویض پنجره قدیمی اندازه گیری درست فضا برای ساخت پنجره جدید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بسیاری از برندهای معتبر و حرفه ای این امکان را برای مخاطبین خود فراهم می کنند تا اندازه گیری فضا توسط متخصصین انجام شده تا اندازه های درست و دقیقی برای ساخت پنجره به دست آید. متخصصین هافمن به صورت رایگان در محل مورد نظر شما حاضر می شوند و اندازه گیری های دقیق و کاملا درست توسط افراد حرفه ای و استادان کار انجام می شود.
اعتماد به تولیدکنندگان حرفه ای
به احتمال زیاد تشخیص پروفیل یا شیشه ی مرغوب و باکیفیت کاری نیست که شما به تنهایی از پس آن برآیید اما در صورتی که در زمان انتخاب و خرید به سراغ تولید کنندگان معتبر و خوشنام بازار بروید خیالتان از این بابت راحت خواهد بود. برای مثال پروفیل هافمن یکی از پروفیل های باکیفیت و خوش نام بازار است که با خیال راحت می توانید آن را انتخاب کرده و انتظار نتیجه و محصول نهایی ویژه ای را داشته باشید.
نصب در و پنجره
نصب در و پنجره از جمله مواردی است که می تواند به دغدغه در زمان تعویض پنجره قدیمی تبدیل شود. اما در صورتی که امکان نصب بدون تخریب وجود داشته باشد شما می توانید با خیال راحت به فکر تعویض پنجره قدیمی باشید. هافمن یکی از تامین کنندگان این محصول است که امکان نصب سریع و با کمترین دردسر برای انواع در و پنجره دو و سه جداره را فراهم می کند و شما می توانید در این زمینه به ساتیا وین و تیم حرفه ای آن اعتماد کنید.

بله، بدون هیچ تخریبی می‌توانید پنجره‌ قدیمی خود را با انواع پنجره‌های UPVC عوض کنید. امکان نصب پروفیل‌ها روی تمام پنجره‌های چوبی، آهنی، آلومینیومی وجود دارد. برای انجام این کار نیاز به هیچ‌گونه گچ‌بری و بنایی نیست و تنها لنگه‌های پنجره و شیشه آنها از جایشان بیرون آورده می‌شوند و قاب قدیمی برای قرارگیری زیر کار پروفیل‌ها آماده می‌شوند.
تعویض همه در و پنجره‌های دوجداره یک خانه به طور متوسط به ٦ یا ٧ ساعت زمان نیاز دارد و نیاز به آمادگی اهالی خانه و تغییر در دکوراسیون منزل برای انجام این کار نیست. همه چیز توسط کارشناس فنی در زمان بازدید و اندازه‌گیری در نظر گرفته می‌شود و روال تعویض در و پنجره در کوتاهترین زمان صورت می‌گیرد.
بهترین بخش ماجرا اینجاست که نیازی به ترک منزل نیست؛ تکنسین‌های نصب در و پنجره، به صورت همزمان کار نصب و برش را انجام می‌دهند تا مزاحم ساکنین خانه نشوند. حتی در فصل زمستان نیز با توجه به سرمایی که هنگام برداشت لنگه‌های پنجره قدیمی به درون خانه می‌آید هر پنجره به صورت مجزا سریعا پس از آماده سازی و برش قاب قبلی، نصب شده و سرجایش قرار می‌گیرد.