اطلاعاتی درباره پنجره UPVC

پروفیل های پنجره یو پی وی سی که در 60 سال گذشته در سراسر اروپا و آمریکا در دسترس عموم بوده است، در این سال‌ها استفاده از آن در کشور ما نیز رو به گسترش است. زیرا این نوع پنجره‌ها محبوب‌ترین انتخاب برای ارائه عملکرد برتر و اثبات شده در سراسر جهان است. بیش از نیمی از پنجره‌های مسکونی جدید و جایگزین در سراسر جهان از جنس upvc هستند. این تقریباً 290 میلیون واحد پنجره در سال است.

عملکرد حرارتی یکی از مهمترین ویژگی های یک پنجره است. پنجره های دوجداره یو پی وی سی می توانند تا چهار و نیم برابر بیشتر از آلومینیوم تک جداره استاندارد انرژی مصرف کنند. بهره وری انرژی یک سیستم پنجره معمولاً با دو معیار تعریف می شود.

 

اطلاعاتی درباره پنجره UPVC

 

اول، ضریب افزایش گرمای خورشیدی (SHGC)، اندازه‌گیری تابش خورشیدی که از شیشه به داخل ساختمان می‌رود، و ثانیاً با نرخ جریان گرما از طریق یک سیستم پنجره (uValue). برای هر دو معیار، هرچه این عدد کمتر باشد، عملکرد بالاتری دارد.

یک تصور غلط رایج این است که شیشه دوجداره فقط برای آب و هوای سرد است تا سرما را در بیرون نگه دارد. اما شیشه دوجداره نیز به همان اندازه در حفظ گرمای تابستان موثر است. در واقع، پنجره‌های دوجداره نسبت به یک پنجره تک جداره -حتی اگر استاندارد باشند- تا 85 درصد گرمای تابستانی یک خانه را کاهش می‌دهد. این امر باعث کاهش استفاده از خنک کننده مصنوعی گران قیمت و پر مصرف می شود. همچنین این پنجره های دو جداره می توانید انتشار گازهای گلخانه‌ای ناشی از گرمایش و سرمایش خانه را بیش از یک تن در سال کاهش دهید.

 

اطلاعاتی درباره پنجره UPVC

 

پنجره های یو پی وی سی بادوام و با طول عمر 35 سال در نظر گرفته می‌شوند و برندهای پیشرو به طور خاص برای مقاومت در برابر اشعه UV بالا آزمایش شده اند. این پنجره ها برای سال ها بدون نیاز به سنباده زدن یا رنگ‌آمیزی زیبا به نظر می‌رسند و مقاوم بودن در برابر نمک برای مکان‌های ساحلی ایده آل هستند.

پروفیل های پنجره یو پی وی سی به دقت مهندسی شده‌اند تا سیستم‌های قفل چند نقطه‌ای را در خود جای دهند و سطح بالایی از امنیت را فراهم کنند. آنها را می‌توان در طیف گسترده‌ای از سبک ها برای خانه‌های قدیمی و جدید یا خانه های معاصر استفاده کرد و در رنگ‌های متنوعی وجود دارد. با اطمینان از بین طیف وسیعی از تامین کنندگان با کیفیت انتخاب کنید.

در هر کجای ایران که زندگی می‌کنید، می‌توانید از کیفیت درب‌ها و پنجره های دوجداره یو پی وی سی بهره‌مند ‌شوید.

 

جهت دریافت قیمت و مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با ساتیا وین

تماس با ساتیا وین