معرفی درب و پنجره دوجداره

شیشه دوجداره در انواع درب و پنجره موجود است. از سبک سنتی مانند پنجره دوبل آویزان گرفته تا درب کشویی محبوب یا درب دو تاشو مجلل، طراحی و پیکربندی متناسب با هر سبک خانه وجود دارد. همچنین می‌توانید شیشه‌هایی با رنگ‌های مختلف برای مطابقت یا تکمیل پنجره‌ها و درها و همچنین دیوارها و کف داخلی خود انتخاب کنید. حتی در اندازه‌های بزرگ‌تر از اکثر پنجره‌ها و درهایی که در بازار پیدا می‌کنید، و مهم‌تر از همه، آن‌ها در شیشه دوجداره موجود هستند.

 

معرفی درب و پنجره دوجداره

 

هزینه شیشه دوجداره در مقابل شیشه تک جداره

همان‌طور که می‌دانید، انتخاب درب و پنجره دوجداره برای خانه شما مزایای زیادی دارد. اما باز این سوال پیش می‌آید که آیا هزینه پنجره دوجداره ارزشش را دارد؟

تصور کنید، قبوض کمتر برق و گاز، راحتی در طول سال و کاهش سروصدا چیزی است که شما به دنبال آن هستید. در این صورت، پنجره‌های دوجداره یک سرمایه‌گذاری عاقلانه است.

بااین‌حال، بسیاری از مردم نمی‌دانند که آن‌ها یک‌راه حل فوق‌العاده کم‌مصرف برای آب‌وهواهای مختلف است.

درحالی‌که برخی از محصولات کم‌مصرف فقط می‌توانند از دست دادن یا افزایش گرما – یا هر دو – را به‌طور ناکارآمد کاهش دهند، شیشه دوجداره باکیفیت، عملکردی کامل و متفاوت دارد.

خواص عایق منحصربه‌فرد آن با محدود کردن جریان هوای سرد یا گرم بین دو شیشه، خانه را در تابستان خنک‌تر و در زمستان گرم‌تر نگه می‌دارد. این نه‌تنها خانه را در تمام طول سال راحت می‌کند، بلکه کمک می‌کند تا اتکا به گرمایش و سرمایش مصنوعی به حداقل برسد.

 

معرفی درب و پنجره دوجداره

 

از آسایش در طول سال لذت ببرید

پنجره‌ها و درهای دوجداره نقش مهمی در بهره‌وری انرژی خانه شما دارند.

تخمین زده می‌شود که تقریباً نیمی از اتلاف گرما در طول زمستان و نزدیک به 90 درصد افزایش گرما در تابستان می‌تواند از پنجره‌ها و درها باشد.

طراحی منحصربه‌فرد محصولات دوجداره عایق حرارت و سرما تا چهار برابر مؤثرتر از پنجره‌ها و درب‌های تک جداره است.

فضای بین دو شیشه به‌عنوان یک مانع حرارتی بین خانه شما و محیط بیرون عمل می‌کند. از خروج هوای گرم یا خنک جلوگیری می‌کند، دمای ثابت‌تری را حفظ می‌کند و شمارا در برابر اثرات تغییرات آب و هوایی عایق می‌کند.

مشاوران مجرب ما خوشحال می‌شوند که درباره آنچه نیاز شماست به شما مشاوره بدهند و در انتخاب آنچه مناسب شماست یاریگر شما باشند. به هر سوالی که دارید پاسخ داده و قیمت مقایسه محصول را ارائه دهند.

ما پنجره‌ها و درهای دوجداره را در سراسر ایران مناسب برای آب‌وهوای سرد و گرم هر منطقه تهیه و نصب می‌کنیم.

 

جهت دریافت قیمت و مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با ساتیا وین

تماس با ساتیا وین