بررسی قیمت پنجره دوجداره

همان طور که می‌دانید، امروزه پنجره های دوجداره یکی از مهم ترین ملزومات یک ساختمان هستند. دلیل محبوبیت این پنجره ها نیز عایق بودن آن ها در برابر صدا و دما می‌باشد. قیمت پنجره دوجداره، همانند سایر اجناس، بستگی به کیفیت آن دارد. کیفیت یراق آلات استفاده شده، نوع پروفیل و نوع شیشه همگی در افزایش یا کاهش قیمت این پنجره ها تاثیر گذار هستند. همان طور که گفتیم، کیفیت محصول می‌تواند قیمت نهایی آن را مشخص کند. در ادامه با ما همراه باشید تا با معرفی پنجره های دوجداره با پروفیل های هافمن و وین تک، به قیمت آن ها نیز بپردازیم.

تاثیر کیفیت پروفیل بر قیمت پنجره دوجداره

همان طور که گفتیم، قیمت پنجره دوجداره، به کیفیت پروفیل آن بستگی دارد. با بررسی قیمت پنجره دوجداره هافمن، متوجه کیفیت آن نیز خواهید شد. پروفیل هافمن از دسته پروفیل هایی است که دارای گواهینامه تاییدیه از وزارت راه و شهرسازی می‌باشد. این پروفیل از بهترین و مرغوب ترین مواد ساخته شده است و می‌تواند سالیان سال بدون هیچ گونه تغییر رنگ و تغییر شکل، نمای ساختمان شما را زیبایی ببخشد. علاوه بر هافمن، قیمت پنجره دوجداره وین تک نیز تقریبا برابر با قیمت پنجره های ساخته شده با پروفیل هافمن است. پروفیل وین تک نیز توسط مرکز تحقیقات وزارت راه و شهرسازی تایید شده می‌باشد. گروه تولیدی ساتیا وین تولید کننده انواع درب و پنجره های دوجداره، تمام پروژه های خود را با این دو پروفیل با کیفیت تحویل مشتریان خود می‌دهد. در هر پروژه نیز کیفیت، حرف اول را خواهد زد.

 

 پنجره های دوجداره با شیشه های دکوراتیو

 

تلفیق پنجره های دوجداره هافمن و وین تک با شیشه های دکوراتیو

شاید برایتان جالب باشد که بدانید، امروزه بسیاری از افراد به جای نصب نرده در مقابل پنجره های خود از دکوراتیو داخل شیشه استفاده می‌کنند. قیمت پنجره دوجداره می‌تواند به نوع دکوراتیو استفاده شده نیز مربوط باشد. زمانی که می‌خواهید زیبایی شیشه های پنجره خود را چند برابر کنید می‌توانید از دکور های متنوعی استفاده کنید تا در داخل پنجره های شما نصب شوند. حتی می‌توانید از رنگ های متنوعی که برای دکوراتیو ها موجود است از جمله مشکی، طلایی و سفید استفاده کنید. قیمت دکوراتیو ها در گروه تولیدی ساتیا وین بسیار پایین تر از سایر مجموعه ها است. شما می‌توانید قیمت پنجره دوجداره خود را با استفاده از ابعادی که دارید استعلام بگیرید.

جلوگیری از اتلاف انرژی با پنجره های دوجداره

همان طور که می‌دانید یکی از بهترین نقاط قوت پنجره های دوجداره، جلوگیری از اتلاف گرمای خانه در زمستان می‌باشد. قیمت پنجره دوجداره با وجود این ویژگی پنجره های دوجداره، بسیار مناسب است. به دلیل استفاده از دو عدد شیشه و به وجود آورد فضایی در میان دو شیشه توسط اسپیسر و همچنین تزریق گاز آرگون در میان دو شیشه، مقاومت آن در برابر سرما افزایش پیدا می‌کنند. همچنین پروفیل های هافمن و وین تک نیز به دلیل مرغوبیت ماده اولیه و کیفیت تولید شان، از خاصیت عایقی بالایی برخوردار هستند. همچنین اگر در مکانی پر تردد هستید، می‌توانید با استفاده از پنجره های دوجداره، مانع ورود صدای بیرون به داخل منزل خود شوید. در ادامه پنجره های کرکره ای را نیز برایتان معرفی خواهیم کرد.

 

قیمت پنجره دوجداره

 

قیمت پنجره های کرکره ای هافمن و وین تک

قیمت پنجره دوجداره، علاوه بر نوع پروفیل، یراق آلات و شیشه به نوع سیستم پنجره نیز بستگی دارد. یکی دیگر از پنجره های پر طرفداری که امروزه بسیاری از افراد خواهان آن هستند، پنجره های دوجداره کرکره ای است. این پنجره ها می‌توانند در جاهایی که فضای کمی برای باز شدن لنگه پنجره وجود دارد استفاده شوند. پنجره های UPVC کرکره ای از زیبایی خاصی نیز برخوردار هستند. جالب است بدانید که این پنجره ها در رده بندی یکی از مدرن ترین طراحی های امروزی هستند. این پنجره ها نیز با پروفیل های هافمن و وین تک قابل تولید و عرضه هستند. گروه تولیدی ساتیا وین، نسبت به سفارش مشتریان عزیز می‌تواند پنجره های دوجداره را با پروفیل های وین تک و هافمن به آن ها ارائه دهد. همچنین جهت زیبایی بیشتر نیز می‌توانند از شیشه های دکوراتیو نیز برای این پنجره ها استفاده کنند. شیشه های دکوراتیو علاوه بر زیبا بودن، به زیبایی پنجره های کرکره ای نیز می‌افزایند.

 

قیمت پنجره دوجداره

 

سخن پایانی

قیمت پنجره دوجداره یکی از مهم ترین فاکتور هایی است که مشتریان در مورد آن تصمیم گیری می‌کنند. همان طور که گفتیم، کیفیت یراق آلات و پروفیل استفاده شده در پنجره ها تعیین کننده قیمت پنجره ها هستند. همچنین شیشه های دکوراتیو نیز دارای قیمت های خاصی هستند. گروه تولیدی ساتیا وین یکی از برترین تولید کنندگان درب و پنجره های UPVC ساده و کرکره ای می‌باشد. این گروه انواع پنجره های ساده و کرکره ای را با پروفیل ها هافمن و وین تک به مشتریان خود عرضه می‌کند. شما می‌توانید درب و پنجره های دوجداره UPVC خود را با قیمت مناسب تر و همچنین کیفیت بالاتر از گروه تولیدی ساتیا وین تهیه نمایید.

 

جهت دریافت قیمت و مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با ساتیا وین

تماس با ساتیا وین